Ako doručujeme

  1. Objednávky vozíme až 6 dní v týždni, vždy od pondelka do soboty.
  2. Minimálna hodnota objednávky je 100 € a váš Freshbox vám bude doručený bez poplatku za dopravu.
  3. Pre zaručenie nekompromisnej kvality privezieme váš Freshbox vlastnou chladiarenskou dodávkou. Tá zabezpečí, že aj citlivé potraviny zostanú v stabilnej teplote od naloženia až po odovzdanie Fresboxu do vašich rúk. Máme tiež vlastných šoférov, ktorí vám Freshbox vynesú až k dverám. Áno, aj v prípade, že bývate na 10. poschodí. Áno, aj vtedy ak nemáte výťah. Naši šoféri vás budú kontaktovať približne hodinu v predstihu a oznámia vám, že váš Freshbox je na ceste a už o chvíľu ho môžete očakávať.
  4. Každý Freshbox je zabalený v recyklovateľnej krabici vystlanej slamou, ktorá sa postará o bezpečnú cestu potravín až k vám domov. V prípade, že vám naozaj záleží na životnom prostredí, krabicu môžete vždy pri ďalšej objednávke vrátiť šoférovi. Pri novej objednávke stačí do poznámky uviesť, že plánujete vrátiť box a náš šofér ho ochotne prevezme.
  5. Freshbox vám s radosťou privezieme domov, na chatu, do kancelárie, do školy alebo škôlky, do vašej reštaurácie, bistra, či hotela. Ak máte naponáhlo, naši šoféri vám ho bez problémov preložia z dodávky do kufra vášho auta. Vždy tak, aby to pre vás bolo maximálne pohodlné. Vyberte si u nás potraviny ešte dnes a vyskúšajte ako rýchlo vie byť čerstvý Freshbox tam, kde ho práve potrebujete.

Kam doručujeme

  1. Naši šoféri vozia do všetkých väčších okresných miest a ich okolia. Od Bratislavy až po Košice. Vo všetkých častiach Bratislavy vozíme 2x denne.
  2. Ak objednávku odošlete do 21:00, bude vám doručená v nasledujúci deň. 
  3. V ostatných mestách Slovenska vozíme 1x denne.

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2020 Freshbox.sk | prevádzkované eshop systémom Grandus od spoločnosti For Best Clients, s.r.o.