Súťaže

Súťaže

Chateau GRAND BARI | Taste of Kings

Ak si zakúpite 5 ľubovoľných vín od Chateau Grand Bari dostanete fľašu Royal Cuvee 0,5 l ZDARMA.

 

Všetci ktorí využijú túto akciu do 10.04.2021, budú automaticky zapojený do žrebovania o voucher na pobyt pre 2 osoby na jednu noc v prekrásnom vinárstve Chateau Grand Bari.  heart

 

Výherca svoju výhru môže uplatniť hneď po uvoľnení pandemických opatrení. Aktuálne je vinárstvo, reštaurácia a možnosť ubytovania nedostupné.

Vinarstvo Grand Bari

Ako prvé vás očarí architektúra vinárstva s prvkami talianskeho štýlu. Je to pocta talianskym vinárom, ktorí v minulosti do malebnej obce Veľká Bara priniesli umenie vinohradníctva. Samotná stavba je zapustená do terasovitého terénu a obklopuje ju mohutný svah.

Apartmánové ubytovanie ponúka nádherné výhľady na vinice a slnkom zaliaty región Tokaja. V podzemí vinárstva sú schované stovky metrov tradičných tufových pivníc, ktoré budú sprístupníme všetkým návštevníkom.


Okrem výrobných priestorov či degustačných miestností sa v budove vinárstva nachádza aj tokajská expozícia. Hlavným lákadlom je originálny vinársky lis z roku 1873 – vďaka precíznej práci reštaurátorov budete mať možnosť vidieť skutočný unikát.

Vinárstvo | Chateau GRAND BARI | Taste of Kings

U nás vo vinárstve Chateau GRAND BARI však vždy radi privítame aj náhodných okoloidúcich či spontánnych hostí! 

Preto ak dostanete chuť navštíviť tokajskú vinohradnícku oblasť a zažiť niečo nové, Chateau GRAND BARI je tu pre vás. Ako jediné vinárstvo na Tokaji máme otvorené v pravidelných otváracích hodinách, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

Po uvoľnení pandemických opatrení, Vás veľmi radi privítame. heart

Hotel Chateau GRAND BARI (Slovensko Veľká Bara) - Booking.com

Vedeli ste, že nielen láska ide cez žalúdok? heartNejedno priateľstvo či úspešne uzavretý obchod vznikol práve pri dobrom jedle. Pozvite svoju polovičku či firemného partnera na večeru a vychutnajte si jedinečnú kombináciu kvalitného vína a chutného jedla od nášho šéfkuchára. Pokojne aj v strede pracovného týždňa.

 

Ďakujeme že ste sa zapojili do súťaže. 

S pozdravom 

FreshBox 

Freshbox.sk